Uwaga konkurs !!!!! Zapraszamy serdecznie do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „PROJEKT BIŻUTERII PATRIOTYCZNEJ”.

REGULAMIN KONKURSU 1.Celem konkursu jest: - promocja biżuterii patriotycznej, - budowanie pozytywnego odbioru i popularyzacja symboli narodowych, -utrwalenie symboli narodowych poprzez tworzenie niestandardowych form artystycznych, - poszerzenie wiedzy na temat historii Polski. 2. Zadaniem uczniów jest: 1.Wykonanie projektu biżuterii patriotycznej (broszki, bransoletki, pierścionka lub naszyjnika) z różnych materiałów np. modeliny, sznurka, tasiemki, drucika, filcu, koralików, muszelek itp. 2. Każdy uczestnik konkursu może złożyć jeden rodzaj biżuterii w podpisanym pudełeczku (imię i nazwisko, klasa). 3. Prace konkursowe należy składać do dnia 6 listopada 2023 r do organizatorów konkursu. (p. Małgorzaty Węglińskiej oraz p. Beaty Igras). 4. Powołana komisja konkursowa dokona oceny prac uwzględniając następujące kryteria: wkład pracy własnej, pomysłowość, wartość artystyczną pracy oraz technikę wykonania. 5. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych: klasy III – IV i klasy V- VIII, 6. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, dla najładniejszych prac przewidziane są nagrody. 7. Wyniki konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się podczas uroczystej akademii z okazji Odzyskania Niepodległości. 8. Prace konkursowe przechodzą na rzecz szkoły i zostaną zaprezentowane na wystawie szkolnej.