Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy I w roku szkolnym 2020/2021

NIP: 717-12-86-337

Regon 001152083

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Krzu informuje, że trwa rekrutacja dzieci do klasy I szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021.

W związku z zamknięciem szkoły spowodowanym epidemią  koronowirusa dokumenty pobieramy ze strony internetowej  i przesyłamy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku gdy nie będziecie Państwo mieli możliwości wydrukowania dokumentów proszę na adres mailowy przesłać tylko imię i nazwisko dziecka, a dokumenty uzupełnimy po powrocie do szkoły.

Z poważaniem Jolanta Kucaba