W naszej szkole, od zawsze społeczność uczniowska  aktywnie angażują się w pomoc innym. Tym razem przystąpiliśmy do akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Jest to charytatywna akcja, która odbywa się już po raz ósmy. Jej inicjator – Fundacja Małych Stópek – zbiera pieluchy oraz artykuły chemii kosmetycznej, m.in. oliwki, szampony, kremy oraz pudry dla dzieci. Wszystkie  paczki otrzymane od darczyńców przekazywane Tuż przed świętami Bożego Narodzenia chcemy nieść iskierkę radości i dobra, do tych którzy tak bardzo jej potrzebują. Zbiórka darów trwała do 05.01.2023 r. Zebrane artykuły przekazaliśmy  do Hospicjum Małego Księcia w Lublinie.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w tegoroczną edycję „Paczuszki dla maluszka”. Jak zawsze społeczność naszej szkoły nie zawiodła.