Dnia 5 grudnia w naszej szkole został rozegrany Mikołajkowy Turniej Unihokeja dla klas I – III. Opiekunami Turnieju zostali p. Beata Igras, p. Jolanta Kucaba, p. Kamila Polaszek, p. Marzena Szostak i p. Ireneusz Szwajgier.

Rozgrywki były bardzo zacięte i wyzwoliły wiele emocji. Po rozegraniu meczy grupowych, wyłoniono drużyny, które przeszły do finału.

I tak po zaciętej walce, niejednokrotnie kończącej się rzutami karnymi z powodu remisu, zostali wyłonieni zwycięzcy: Michał Borowski, Natalia Besztak, Zofia Plewik, Nadia Tarka, Izabela Maciąg, Wiktor Nalewajko, Mateusz Janoszczyk, Wiktor Wideński i Franciszek Czępiński.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i upominki od Rady Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

Razem z Panem Dyrektorem wyraziliśmy nadzieję, że Mikołajkowy Turniej Unihokeja stanie się tradycją naszej szkoły.