Październikowe, jesienne dni nieodłącznie wiążą się z modlitwą różańcową.  Z tej okazji uczniowie i ich rodzice zostali zaproszeni do udziału   w konkursie „Witrażowy różaniec”. Celem konkursu było rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej, rozwój talentów u dzieci oraz umożliwienie spędzenia czasu w gronie rodzinnym.

Nagrody i dyplomy zostały wręczone na apelu w dniu 31 października ,wyróżniono prace za pomysłowość oraz estetykę wykonania.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie – dzieciom i  rodzicom.

Mamy nadzieję, że wspólna praca zaowocuje jeszcze większym umiłowaniem modlitwy różańcowej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Organizator konkursu – Małgorzata Węglińska

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie – dzieciom i  rodzicom.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Organizator konkursu – Małgorzata Węglińska