1. Harmonogram rekrutacji do oddziałów przedszkolnych

2. Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych

3. Uchwała Nr XXXIII/198/2017 Rady Miasta z dnia 22 lutego 2017 roku w sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli.

4. Zarządzenie Nr 15/21 Burmistrza Bełżyc z dnia 25 stycznia 2021 r. w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2021/2022 do publicznego przedszkola, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, innych formach wychowania przedszkolnego oraz publicznych szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Bełżyce.

5. Załącznik nr 1 - oświadczenie o uczęszczaniu starszego dziecka do przedszkola

6. Załącznik nr 2 - oświadczenie o zatrudnieniu rodziców

7. Załącznik Nr 3 - oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka

8. Potwierdzenie woli kontynuacji nauki w oddziale przedszkolnym

9. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego

10. Oświadczenie woli zapisu do oddziału przedszkolnego

11. Wniosek o przyjęcie do klasy I

12. Oświadczenie woli zapisu do klasy I

Składanie dokumentów:

Osobiście - w szkole od poniedziałku do piątku w godz. 8-15

Listownie - przesyłając zgłoszenie na adres:

Szkoła Podstawowa imienia Marii Konopnickiej w Krzu

Kierz  89

24-200 Bełżyce

* dokumenty składane elektronicznie muszą być czytelnie zeskanowane, ich oryginały trzeba donieść osobiście w późniejszym terminie.