Tradycją naszej szkoły od wielu lat jest organizacja Choinki Noworocznej, która odbywa się zawsze ostatniego dnia przed feriami. W tym roku w naszym kalendarzu imprez także nie zabrakło tej imprezy,która odbyła się  Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 15.00. Licznie zgromadzili się uczniowie , rodzice oraz nauczyciele. W zimowo-noworoczny nastrój wprowadził zebranych magiczny wystrój sali, którą przygotowali uczniowie  SU z opiekunem p. Małgorzatą Węglińską i p. Beatą Igras nauczycielem plastyki. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach  znanych wykonawców dzieci mogły się pobawić ze szkolnymi kompanami, rodzicami i nauczycielami. Wszyscy uczestnicy zabawy mieli świetne humory i dali się ponieść wesołym rytmom. Stroną kulinarną zajęły się niezawodne mamy, które upiekły ciasta i przygotowały pyszne kanapki. Bawiliśmy się do 20.00 a całość prowadzili nasi absolwenci DJ Kamil Nalewajko i DJ Michał Nalewajko. Wszyscy bawili się wybornie, a wspomnienia tych miłych chwil będą trwały długo.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia

opr.: Beata Igras