Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel.

W naszej szkole tradycyjnie, 20 grudnia 2017 roku odbyły się jasełka. Uczniowie pod kierunkiem Pani Ewy Pruszkowskiej, Pani Beaty Mirosław i Pani Magdaleny Nowak z wielkim przejęciem odgrywali swoje role. Jasełka w wykonaniu naszych uczniów były wydarzeniem, które przyniosło ogrom emocji, zarówno widzom, jak i młodym odtwórcom. Głębokie zaangażowanie aktorów uwidoczniło się szczególnie w sposobie odtwarzania betlejemskich scen – dziecięca gra była pełna otwartości, szczerości i ciepła.

Przedstawienie wzbogaciły piękne kolędy i pastorałki. Całość dopełniła wspaniała dekoracja oraz przepiękne stroje.

W szkole zapanowała atmosfera Świąt Bożego Narodzenia.

Opr.: Beata Mirosław i Ewa Pruszkowska

Foto: Beata Mirosław