25 listopada 2016 roku nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć bardzo ciekawe przedstawienie cyrkowe. Do naszej szkoły zawitali bowiem artyści z cyrku „Obimbolando", którzy zaprezentowali bardzo wesoły i ciekawy program. Wśród atrakcji pokazanych przez cyrkowców znalazły się m.in. niezwykłe akrobacje, żonglerka oraz magiczne sztuczki. Dzieci podziwiały sztukę cyrkową i miały możliwość czynnego i aktywnego w niej udziału. Najważniejszą osobą był oczywiście wesoły klaun, który rozbawiał publiczność swoimi sztuczkami i zapewniał doskonałą zabawę. Dreszczyk emocji ogarnął widownię, gdy na scenie pojawił się wąż, który był jak najbardziej prawdziwy! Najodważniejsi mogli go nawet dotknąć. Była wspaniała zabawa i dużo śmiechu.

opr.: Renata Popiołek