Dzień 30 września był dniem szczególnym dla męskiej części naszej szkolnej społeczności – uroczyście obchodziliśmy Święto  Chłopców. Tego dnia dziewczynki wręczały dżentelmenom upominki i złożyły życzenie. Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na „Super Chłopaka” . Chłopcy  z klas IV-VI mieli do wykonanie wiele śmiesznych zadań – wiązanie krawatów czy  przyszywanie guzików. Chłopcy z klas I-III musieli wykazać się twórcza  wyobraźnią i z przygotowanych figur geometrycznych   na papierze  stworzyć swoja kompozycję.

Tytuł „Super Chłopaka” otrzymali:

Kl. I-III Kacper Żydek

Kl. IV-VI Krystian Rzucidło

Wybraliśmy również „Super Chłopaka” z oddziału przedszkolnego został nim – Miłosz Ścibor.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.

Gratulujemy im bardzo serdecznie.!!!

Dla wszystkich panów  SU przygotował słodki upominek. Oby więcej było takich  radosnych i pięknych chwil, a naszym przystojniakom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego.