24 kwietnia 2016 roku po raz pierwszy gościliśmy w naszej szkole klowna "Waldusia".          W tym roku przybył do nas z programem "Jedz owoce, chrup warzywa, bo od tego sił przybywa". Klown "Walduś" potrafił zainteresować uczniów tak, że przez cały występ angażowali się w proponowane zabawy i konkursy. Takie spotkanie było  doskonałą okazją do uczenia dzieci rzeczy ważnych i pożytecznych. Zachęcał dzieci do jedzenia owoców                  i warzyw,  aby mieć mnóstwo siły. Dzieciaki dowiedziały się, na czym polega zdrowie i jak ono wpływa na tężyznę fizyczną. Mogły poćwiczyć podnoszenie ciężarów, boksowanie (oczywiście na niby) oraz popisać się swoją sprawnością. Było jeszcze wiele ciekawych sztuczek i popisów, w które zostały zaangażowane dzieci. Wszystkie zabawy odbywały się przy gromkich brawach i salwach śmiechu.

Opracowała: Beata Igras