W naszej szkole dnia 27 listopada 2015 roku odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Od godziny 16 do 20 bawiły się wszystkie dzieci począwszy od przedszkola do klasy VI, absolwenci oraz rodzice. Zabawę uświetniły przeboje disco polo i muzyki współczesnej. Śpiewał oraz przygrywał Pan Dominik.

Główną atrakcją wieczoru były wróżby andrzejkowe przeprowadzone przez uczennice z Samorządu Uczniowskiego, który był organizatorem andrzejek. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Panią Beatą Mirosław zadbał o dekorację sali i gazetkę andrzejkową. Podczas zabawy uczniowie spożyli poczęstunek przygotowany przez przybyłych na zabawę rodziców.

Cały wieczór był więc pełen atrakcji oraz przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze.

Beata Mirosław