W dniu 16 stycznia 2015 r. dokonano oceny prac zgłoszonych do I międzyszkolnego konkursu plastycznego na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową organizowanego przez p. Beatę Igras i p. Małgorzatę Węglińską.
Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych, propagowanie twórczości plastycznej oraz poznawanie różnych technik plastycznych.
Na konkurs wpłynęło 27 prac z 5 Szkół Podstawowych z naszej gminy. Komisja konkursowa dokonała przeglądu i oceny zgłoszonych prac. W swojej ocenie zwracano uwagę na kreatywność i wyobraźnię, ogólne wrażenia estetyczne, właściwy format, różnorodność wykorzystywanych materiałów oraz samodzielność wykonania pracy.

Jury w składzie: Ewa Pruszkowska, Beata Mirosław, Magdalena Nowak przyznało następujące  miejsca:

EMILIA DROBEK KL.VI
SZKOŁA PODSTAWOWA WIERZCHOWISKA
OPIEKUN -  Jolanta Fijałkowska

ALICJA MAZOWIECKA KL. VI
OPIEKUN – Małgorzata  Rosińska – Adamiec

NATALIA POMORSKA KL.V
SZKOŁA PODSTAWOWA KIERZ
OPIEKUN – Beata Igras

WERONIKA MISZTAL KL VI

MAGDALENA NOWAK KL. IV

ALEKSANDRA PIETRZAK KL. VI
SZKOŁA PODSTAWOWA MATCZYN

JAKUB WALCZAK KL V
SZKOŁA PODSTAWOWA BABIN

MARCELINA KOŁODZIEJ KL IV
SZKOŁA PODSTAWOWA WIERZCHOWISKA

KAROLINA ZIÓŁEK KL V
SZKOŁA PODSTAWOWA KIERZ
Organizatorzy konkursu ufundowali laureatom nagrody rzeczowe, a wszystkim uczestnikom okolicznościowe dyplomy. O wręczeniu nagród powiadomimy telefonicznie.
Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy.