Wielkanoc uznawana jest za najważniejsze chrześcijańskie święto, podczas którego obchodzi się wspomnienie misterium paschalnego Jezusa Chrystusa.

Z tej  okazji w naszej szkole odbyło się Misterium paschalne”, czyli inscenizacja ostatnich, bardzo ważnych dni w życiu Chrystusa, jego męki i zmartwychwstania.   Przedstawienie skłoniło oglądających do zastanowienia się nad sensem życia człowieka. Wymownej całości dopełniły wzruszające pieśni. Występy uczniów wprowadziły wszystkich w atmosferę  oczekiwania na święta Wielkanocne.

Na zakończenie Samorząd Uczniowski złożył nauczycielom, pracownikom szkoły oraz koleżankom i kolegom życzenia – radosnych spokojnych świąt, aby Zmartwychwstały Chrystus udzielił Nam wszystkim potrzebnych łask.