Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen serdeczności i radości. Tradycyjnie w naszej szkole, w ostatni dzień nauki przed świętami zostały wystawione Jasełka w wykonaniu uczniów klas I –V.
Celem przedstawienia było wprowadzenie wszystkich w refleksyjny nastrój podczas oczekiwania na zbliżające się święta. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed całą społecznością szkolną. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców przeplatane były tańcami i kolędami. Uczniowie doskonale wcielili się w swoje role, oraz zaprezentowali umiejętności wokalne, recytatorskie i aktorskie. Po przedstawieniu odczytany został fragment Ewangelii mówiący o narodzeniu Pana Jezusa, po którym podzielono się opłatkiem.
Następnie życzenia świąteczne złożyli: Samorząd Szkolny i Dyrektor Pan Ryszard Biernacki.

Po Jasełkach odbyło się wspólne spotkanie wigilijne: uczniów, nauczycieli i rodziców.