W miesiącu październiku odbył się konkurs plastyczny pt.„Liściaki” adresowany do najmłodszych uczniów naszej szkoły, punktu przedszkolnego i kl.0 – III. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej techniką kolażu roślinnego, w której podstawowym materiałem były liście drzew i krzewów.

Na konkurs wpłynęło 15 prac. Jury miało duży problem z wyłonieniem zwycięzców, gdyż każda praca zasługiwała na uznanie. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem. Wykonały wspaniałe prace i tym samym wykorzystały "dary jesieni" oraz inne skarby przyrody takie jak gałązki, mech, igiełki, muszle, łupinki orzecha, jarzębinę itp. Konkurs pozwolił uczniom zgłębić i poszerzyć wiedzę na temat zagadnień związanych z obecną porą roku.

Po długiej naradzie komisja konkursowa przyznała następującą kolejność miejsc:

I miejsceKamila Tależyńska kl. III

II miejsceGabrysia Ziółek kl.II

III miejsce Weronika Michalak kl. II, Jagódka Ziółek punkt przedszkolny

Wyróżnienia Krzysztof Michałowski kl. II, Jakub Plewik i Natalka Tależyńska punkt przedszkolny

Drugi konkurs pt. „Jesienne inspiracje” kierowany był do uczniów kl. IV – VI. Niestety wpłynęło tylko dwie prace.Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną inwencją twórczą i różnorodnością technik plastycznych. Komisja przyznała :

I miejsceKarolina Źiółek kl. V i Natalia Górniak kl. IV

Zwycięzcom wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a dzieciom nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy.

Poniżej prezentujemy zwycięskie i wyróżnione prace.

Miejsca I w kategorii klas IV-VI

Karolina Ziółek kl. V                                                         Natalia Górniak kl. IV

Kategoria klas 0-III + Punkt Przedszkolny

Miejsce I