Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny, szkoły czy klasy. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego pamiętały o Dniu Chłopaka i dzień dzisiejszy, czyli 30 września 2014 roku rozpoczął się życzeniowo, słodko i bardzo przyjemnie. Po przemiłych słowach dziewcząt z Samorządu Uczniowskiego: Natalii Gładysz, Dżesiki Wojtachnio i Małgorzaty Rudzkiej wszyscy chłopcy - Ci młodsi i Ci troszkę starsi zostali obdarowani słodyczami - mniam, mniam!

Na koniec odśpiewały głośne 100 lat. Na tablicy Samorządu Uczniowskiego przygotowane zostały życzenia dla wszystkich chłopców i panów.

W każdej klasie naszej szkoły odbyły się spotkania, na których dziewczyny składały życzenia swoim kolegom.