Dnia 23.09.2014 roku Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunem Panią Beatą Mirosław ogłosili uczniom Szkoły Podstawowej w Krzu konkurs na jesienne przebranie w ramach akcji

„Dzień na pomarańczowo – Pory Roku – Jesień”.

W poniedziałek 29.09.2014 roku uczniowie powitali nową porę roku – Jesień. Niezwykle malowniczo prezentowali się uczestnicy konkursu na najciekawsze „Jesienne przebranie”. Było wiele wesołych niespodzianek. Każdy uczeń miał przygotowany piękny strój jesienny, który bardzo ładnie podkreślił aurę tego wydarzenia. Dzieci mogły zaprezentować się społeczności szkolnej w niecodziennych kreacjach. Pojawiły się muchomorki, kasztanki, leśne skrzaty, wiewiórki oraz Panie Jesieni. W  galerii zdjęć można zobaczyć relację fotograficzną z tego wydarzenia.

W rywalizacji wzięło udział 20 uczniów. Wyłonienie zwycięzcy było nielada wyzwaniem dla jurorów, bo wszystkie stroje uczestników konkursu były bardzo przepiękne. Niektóre z nich zachwycały pomysłowością i wkładem dużej pracy włożonej w ich przygotowanie.

Jury w składzie Pani Dyrektor Jolanta Kucaba, Pani Beata Igras i Pan Arkadiusz Majewski rozstrzygnęło konkurs i wyłoniło 12 najładniejszych strojów i Ci uczniowie zajęli I miejsca. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni upominkami.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów dla swoich pociech.