Konkurs rozstrzygnięty !!!

zorganizowany przez p. Beatę Igras oraz Małgorzatę Węglińską adresowany był do uczniów klas IV-VIII ze wszystkich szkół naszej gminy. Jego celem było kultywowanie tradycji i rozwijanie talentów plastycznych. Dokonano przeglądu i oceny zgłoszonych prac. W swojej ocenie zwracano uwagę na zgodność z tematem, kreatywność i wyobraźnię, estetykę oraz samodzielność wykonania pracy. I miejsce –uczennica Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie Marlena Szczotka kl. V II miejsce – uczennica Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie Julia Walczak kl. V III miejsce – uczennica Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzu Iga Górniak kl. IV Wyróżnienie - uczennica Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzu Jagoda Ziółek kl. IV Gratulujemy serdecznie!!!