Turniej o Puchar Burmistrza

Świętujemy 10 lat naszego członkostwa w Unii Europejskiej

Z okazji 10 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej dnia 05 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej w Babinie został zorganizowany turniej o Puchar Burmistrza Bełżyc w piłce nożnej.

W turnieju wzięło udział 5 szkół: SP nr 1, SP Kierz, SP Chmielnik, SP Matczyn i gospodarz SP Babin. Szkołę Podstawową w Krzu reprezentowali: Kinga Rudzka, Natalia Pomorska, Patrycja Radkowiak, Agnieszka Gładysz, Karolina Ziółek, Gosia Rudzka, Dżesika Wojtachnio, Natalia Gładysz, Przemek Szymański, Mateusz Dudek i Kamil Kozak wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Panią Beatą Mirosław.

I miejsce – SP nr 1

II miejsce – SP Matczyn

III miejsce – SP Babin

IV miejsce – SP Kierz

V miejsce – SP Chmielnik

Najlepszym strzelcem całego turnieju okazał się uczeń naszej szkoły Mateusz Dudek, który otrzymał nagrodę i dyplom od Pana Burmistrza Ryszarda Góry.

W trakcie trwania turnieju można było posilić się daniami z grilla oraz napojami.

Gratulujemy.

Opracowała: Beata Mirosław