Kiermasz Wielkanocny

KIERMASZ WIELKANOCNY

W dniach 7 – 16 kwietnia 2014 roku  w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny zorganizowany przez p. B. Igras. W tych dniach panowała u nas świąteczna i wiosenna atmosfera.

W trakcie kiermaszu można było nabyć ozdoby i dekoracje świąteczne wykonane własnoręcznie przez naszych uczniów. Największym powodzeniem cieszyły się pisanki oraz palmy. Nie zabrakło także przepięknych stroików.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony rodziców oraz samych uczniów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wesprzeć naszą akcję i zakupili ozdobę wielkanocną.

DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY WESOŁYCH  ŚWIĄT!!!

KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ ROZSTRZYGNIĘTY

W naszej szkole odbył się Rodzinny Konkurs na Palmę Wielkanocną. Do konkursu zgłoszono 20 palm. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ogromny wkład pracy i piękne rękodzieła! Nauczyciele wchodzący w skład jury dokonali wyboru najbardziej wyjątkowej Palmy Wielkanocnej. Po przeliczeniu głosów przez Komisję Konkursową, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Przy ocenie palm jury brało pod uwagę: nawiązanie do symboliki i tradycji chrześcijańskich, pomysłowość, bogactwo i różnorodność użytych materiałów oraz estetykę wykonania. W konkursie nie będą brały udziału gotowe palmy wykonane ze sztucznych elementów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE:                Karolina Ziółek , kl. IV

II MIEJSCE:               Dżesika Wojtachnio, kl. V