Fiesta1 Marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pokazie cyrku FIESTA. Grupę FIESTA tworzą młodzi artyści cyrkowi, którzy pochodzą z Ukrainy i swe doświadczenie oraz umiejętności zdobywali w najlepszych szkołach cyrkowych tego kraju.

Przygotowane przez nich atrakcje zachwyciły zarówno młodszych jak i starszych widzów.

O nasz dobry humor podczas występu zadbał klaun, który nie tylko prezentował swoje umiejętności ale również zaangażował widzów do wspólnej zabawy. Nasi uczniowie mogli spróbowac swoich sił między innymi w kręceniu hula-hop, balansowaniu talerzami czy jazdy na monocyklu.

Jednak największe wrażenie zrobił na nas pokaz niesamowitych akrobacji, gimnastyki artystycznej, pokaz z wężem, oraz Transformers.

Było to spotkanie pełne śmiechu i dobrej zabawy.

Po występie artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Opr. Katarzyna Markowska-Pastuszka