CYRK FOCUS PO RAZ WTÓRY

PRZEKROCZYŁ PROGI NASZEJ SZKOŁY

07 listopad 2018r. na długo pozostanie w pamięci i sercach całej społeczności szkolnej, a to za sprawą CYRKU FOCUS, który zawitał do szkoły. Od samego rana uczniowie z niecierpliwością oczekiwali wizyty długo niewidzianych gości. O godzinie 9.40 mieliśmy okazję podziwiać niesamowite pokazy akrobatyczne. Zostaliśmy także wprowadzeni w niezwykły świat magii i iluzji oraz uczestniczyliśmy w super-fajnych zabawach wesołego klauna Maniusia. Podziwialiśmy również utalentowanego pieska oraz wyczarowanego wprost z kapelusza króliczka. I mali, i duzi z zaciekawieniem obserwowali pokaz pudelka o imieniu Kari. Wszyscy odważni- mogli także pogłaskać, zarówno jego, jak i czerwonego legwana. Publiczność była zachwycona występami. Chętnie uczestniczyła w przygotowanych dla nich konkurencjach,  i z wielkim zaangażowaniem asystowała przy sztuczkach. W programie godzinnego występu artystów znalazły się: pokaz iluzji, akrobacje na mini rowerku, żonglerka piłkami, obręczami i maczugami, pokaz hula-hop z wieloma obręczami, elementy fireshow, zabawy z pudelkiem. Kilkoro uczniów oraz Pani Renata mieli możliwość wziąć czynny udział w niektórych sztuczkach.

Cyrk wywarł na dzieciach duże wrażenie, wszyscy bawili się znakomicie. Na zakończenie chętni mogli zakupić pamiątkowe noski clowna czy też magiczne różdżki.

Zobacz zdjęcia z występu