14.02.2014r. o godz. 11.00, jak co roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. To szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków.
Przybyłych licznie gości powitała p. dyrektor. Z tej okazji uczniowie klas młodszych przygotowały część artystyczną, na której zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne oraz aktorskie w przedstawieniu ,,Niebieski Mundurek”.

Po czym uczniowie z klas 0-VI i przedszkolaków z Klubu Przedszkolaka zaprezentowali swoje umiejętności wokalno – taneczne. Po odśpiewaniu „Sto lat” nastąpił czas na wręczenie własnoręcznie wykonanych laurek i prezentów, złożenie życzeń. Sądząc po gromkich brawach i szczerych uśmiechach podobało się wszystkim. Po występach goście zostali na słodkim poczęstunku przy kawie i herbacie. Impreza udała się. Babcie i dziadkowie miło i radośnie spędzili czas.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

kliknij aby zobaczyć zdjęcia