Boże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. Dla nas Polaków wielowiekowa tradycja oraz pielęgnowanie obrzędów jest bardzo istotne, to nierozerwalna część naszej kultury, z którą silnie związani jesteśmy od najmłodszych lat.

Co roku baśniowo przystrojona choinka, suto zastawiony stół, w tle przepiękne polskie kolędy tworzą swój niepowtarzalny klimat. To naprawdę wspaniałe chwile, które po latach stają się cennym wspomnieniem. Każdy z nas przechowuje w pamięci własny, najpiękniejszy obraz Świąt.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzu także zapragnęli godnie uczcić te święta Bożego Narodzenia. Już kolejny raz przygotowali dla swych pedagogów oraz zaproszonych gości oryginalne Jasełka. Widowisko odbyło się 18 grudnia 2013r.

Występ zaprezentowany przez naszych wyśmienitych aktorów wprowadził uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój. Mądre słowa płynące ze szkolnej sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy właśnie na nie.

Po części artystycznej Pani dyrektor podziękowała młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie świątecznej akademii. Pani dyrektor nie zapomniała także o ciepłych słowach i życzeniach, które skierowała do zaproszonych gości i oczywiście uczniów z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

kliknij aby zobaczyć zdjęcia