To Mikołaj to Mikołaj, to Mikołaj Święty!

Dźwięk srebrnego dzwoneczka i charakterystyczny odgłos kroków po szkolnym korytarzu dały znać, że właśnie zbliża się ważny dzień.
06 grudnia panował u nas szczególny klimat, gdyż zgodnie z tradycją gościliśmy Świętego Mikołaja. Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości i prezentów, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie.
Uczniowie klas 0-VI pod kierunkiem Pani Beaty Mirosław przygotowali się rzetelnie i należycie. Były więc wierszyki i piosenki oraz przedstawienie pod tytułem „Bajka o czarodzieju”.

Swoje umiejętności zaprezentowali również uczniowie z oddziału przedszkolnego. Po występach dla każdej klasy znalazły się paczki, które wszystkim dzieciom Mikołaj wręczał osobiście. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buzie, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja.
W tym wyjątkowym dniu „mikołajkowe” czapki i stroje przyozdobiły całą społeczność szkolną. Fani Mikołaja zaprosili go na pożegnanie do wspólnego zdjęcia.
Dziękujemy Ci, Święty Mikołaju! Laughing

kliknij aby zobaczyć zdjęcia