Dnia 08.10.2013r. w CKFiS w Bełżycach odbyły się eliminacje powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt. W rywalizacji wzięły udział szkoły z trzech gmin: Bełżyce, Wojciechów, Konopnica.
Szkołę Podstawową w Krzu reprezentowały: Kinga Rudzka i Natalia Pomorska w kategorii wiekowej kl. IV i młodsze oraz Małgorzata Rudzka w kategorii wiekowej kl. V-VI.
Zawodniczki wykazały się dużymi umiejętnościami, a rozgrywane mecze stały na dobrym poziomie. Dało się zauważyć olbrzymie zaangażowanie młodych adeptek tenisa stołowego, walczących ambitnie o każdy punkt.
Do zawodów powiatowych w Krzczonowie zakwalifikowała się Natalia Pomorska zajmując IV miejsce.
Podczas uroczystego zakończenia turnieju zwycięzców nagrodzono pamiątkowymi dyplomami.
Gratulujemy.

kliknij aby zobaczyć zdjęcia