Obchodzony dnia 13 października 2017 roku Dzień Edukacji Narodowej okazał się kolejnym dowodem na kreatywność i liczne uzdolnienia uczniów Szkoły Podstawowej w Krzu.

Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części artystycznej wystąpili uczniowie klas 0-III oraz IV-VII przygotowani przez Panią Beatę Mirosław, którzy swoją wdzięczność i emocje dla trudnej pracy pedagoga wyrazili w strofach poezji i pięknych piosenkach. Uczniowie klas starszych dali dowód talentu aktorskiego, odgrywając scenki: „Duża przerwa” i „Woźne”.

Dodatkową atrakcją dla całego Grona Pedagogicznego były konkursy przygotowane przez uczniów. Sprawdzanie wiedzy oraz konkurs na stworzenie układu choreograficznego do wybranych piosenek były okazją do wspólnej zabawy. W nagrodę za udział w konkursach nauczyciele zostali obdarowani słodkimi prezentami ufundowanymi przez Panią Kamilę i Pana Zbigniewa Stępniewskich z InterMarche w Bełżycach.

Słowa podziękowania i życzenia przekazała pracownikom szkoły Pani Dyrektor.

Ten dzień był okazją do podziekowań, wręczenia kwiatów i przygotowania słodkiego poczęstunku również przez Radę Rodziców w ramach wdzięczności za trud włożony w nauczanie i wychowanie  młodzieży.

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom życzymy dalszch sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.

Życzymy 100 lat!!!

Tekst i foto: