21 marca tradycyjnie, jak  co roku w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Na ten dzień klasy  IV, V i VI przygotowały  przepiękne Marzanny. Cała szkoła wraz z nauczycielami ruszyła w barwnym korowodzie, aby spalić symbol zimy i powitać nadchodzącą wiosnę. Następnie Samorząd Uczniowski zaprosił całą szkołę do wspólnej zabawy. Wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej. Tam uczniowie wraz z wychowawcami  bawili się wspólnie na turnieju „Klasa na medal” przystępując do kolejnych konkurencji. W czasie rozgrywek panowała wspaniała atmosfera. Impreza ta zintegrowała społeczność szkolną, wytworzyła poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim była świetną zabawą.

„Klasą na medal” została klasa I-II wraz z wychowawcą p .Renatą Popiołek oraz klasa VI z wychowawcą p. Beatą Mirosław. Gratulujemy!.

Na zakończenie imprezy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsze przebranie a oto zwycięzcy, którym również serdecznie gratulujemy!!!

Oddział Przedszkolny

I miejsce – Michalina Czępińska.

Wyróżnienie– Karolina Szczotka.

klas I-III

I miejsce - Jagoda Ziółek kl. II

Wyróżnienie – Iga Górniak kl.II

Klasy IV-VI

I miejsce – Gabrysia Ziółek kl. IV

Wszystkie nagrody i słodkie upominki ufundował Samorząd Uczniowski.

opr.: Małgorzata Węglińska