Konkurs „Sporty zimowe” rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny ogłoszony przez nauczyciela wychowania fizycznego Panią Beatę Mirosław pod hasłem „Sporty zimowe” został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było propagowanie aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu, zapoznanie dzieci z różnymi dyscyplinami zimowymi, uczenie zasad bezpieczeństwa w czasie zabaw zimowych, umożliwienie dzieciom rozwijania swojego talentu plastycznego, zaprezentowanie różnorodnych technik plastycznych, wyzwalanie inwencji twórczej.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Dnia 03 marca 2017 roku jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace. Pozostali uczestnicy konkursu dostali również drobny upominek.

Oto lista laureatów:

• w kategorii wiekowej 0-III

I miejsce zajęła Julia Winiarska

II miejsce zajęła Natalia Wideńska

III miejsce zajęła Michalina Czępińska

Wyróżnienie otrzymał Miłosz Ścibior

• w kategorii wiekowej klas IV-VI

I miejsce zajęła Natalia Górniak

II miejsce zajęła Paulina Kozak