III Międzyszkolny Konkurs „Kartka Bożonarodzeniowa”

W czasach kiedy życzenia świąteczne wysyła się najczęściej SMSem lub e-mailem staramy się rozbudzać w naszych uczniach kreatywność. Chcemy, żeby wyrażenie „Magia Świąt” kojarzyło się dla nich nie tylko z magicznym momentem otwierania prezentów lub degustacją potraw na świątecznym stole, lecz z atmosferą, którą tworzymy. Właśnie dla tego już od kilku lat w grudniu organizujemy Międzyszkolny Konkurs Kartki Bożonarodzeniowej. W tym roku odbył się on  już po raz trzeci, ale tym razem oprócz pomysłowości i zdolności plastycznych uczniowie musieli wykazać się znajomością języka obcego, ponieważ jednym z warunków było napisanie życzeń w języku angielskim. W konkursie wzięli udział nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również innych szkół podstawowych naszej gminy.

Jury oceniło prace w następujący sposób:

Miejsce I

Natalia Żywicka

Klasa V

Szkoła Podstawowa w Chmielniku

Miejsce II

Magdalena Skraińska

Klasa V

Miejsce II

Kacper Rynkowski

Szkoła Podstawowa w Wierzchowiskach

Miejsce III

Magdalena Nowak

Klasa VI

Szkoła Podstawowa w Chmielniku

Miejsce III

Weronika Michalak

Wyróżnienie

Gabriela Ziółek

Szkoła Podstawowa w Krzu

Gratulujemy ciekawych pomysłów i mamy nadzieję, że tworzenie tych wspaniałych prac choć na chwile przybliżyło dla was magię świąt.

opr.: Natalia Ivanets