7 stycznia 2017r. o godzinie 9.00 w Miejskim Domu Kultury w Bełżycach odbył się IV już z kolei Przegląd Kolęd i Pastorałek, w którym wzięły udział nasze przedszkolaczki. Tegoroczną edycję konkursu reprezentował ZESPÓŁ TRIO w składzie: Karolinka Szczotka, Michalinka Czępińska i Miłoszek Ścibior. Występ naszych najmłodszych uczestników wzbudził wiele radości i zachwytu, co dało się odczuć jeszcze przed rozpoczęciem śpiewu. W tym roku dzieci zaprezentowały 1 kolędę tradycyjną: ,, Przybieżeli do Betlejem” oraz pastorałkę ,,Bosy pastuszek”.

15 stycznia 2017r. w Kościele Parafialnym w Bełżycach odbył się Koncert Laureatów, na którym nasi milusińscy zajęli zaszczytne III miejsce.

Serdecznie gratuluję moim uczniom rewelacyjnego występu, a Rodzicom dziękuję za pomoc w przygotowaniach do Przeglądu.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z powyższego wydarzenia, odsyłamy Was na stronę faceboookową Bełżyc oraz na Facebooka Razem dla Bełżyc.

opr.: Magdalena Nowak