Jeszcze przed feriami został ogłoszony konkurs plastyczny dla kl. O-III SP na najoryginalniej i najciekawiej wykonaną maskę karnawałową. Zadaniem uczniów było udekorowanie szablonu maski, co miało miejsce dnia 09 stycznia 2017r. w sali przedszkolnej. Pomysłodawczynią konkursu o tematyce karnawałowej była P. Magdalena Nowak. Uczniowie wyposażeni w liczne pomoce artystyczne: koraliki, cekiny, piórka, watę kosmetyczną i inne, podjęli wielki trud wykonania pracy. Opłaciło się. Dzięki niesamowitej cierpliwości i twórczości udało się wyczarować oryginale dzieła, które można podziwiać w galerii prac pod tytułem: KARNAWAŁOWA MASKARADA. Jury konkursowe w składzie: przewodnicząca- P. Dyr. Jolanta Kucaba, członkowie: P. Ewa Pruszkowska oraz P. Beata Igras dokonało klasyfikacji kandydatów w dwóch kategoriach wiekowych. Gala nagrodzonych oraz uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 31.01.2017r. podczas apelu.

Tegorocznymi laureatami w kategorii kl. O-I zostali:

• Michalina Czępińska (kl. O)- I miejsce
  • Maja Tokarzewska (kl. O)- II miejsce
  • Iga Górniak (kl. I)- III miejsce
  • Wyróżnienie zaś otrzymał HUBERT ŁATA (kl. O)

W kategorii kl. II-III nagrodzeni zostali:

• Bartłomiej Dybalski (kl. III)- I miejsce
  • Bartosz Mirosław (kl. II)- II miejsce
  • Andżelika Nalewajko (kl. II)- III miejsce
  • Wyróżnienia otrzymali: Filip Szczotka (kl. II), Emilia Czępińska (kl. II), Kacper Kołodziejczyk (kl. III)

Sponsorem nagród była inicjatorka konkursu. Wszystkim laureatom z serca gratuluję i życzę dalszego zapału przy wykonywaniu kolejnych prac konkursowych. PVC Inflatable Boats - Lightweight, Versatile, and Adventure-Ready https://argo-drive.com

Opr. Magdalena Nowak