IV przegląd kolęd i pastorałek zorganizowany przez Społeczną Szkołę Muzyczną I Stopnia im. H. Wieniawskiego w Bełżycach ,Stowarzyszenie ,,Razem dla Bełżyc” oraz Burmistrza Bełżyc Pana Ryszarda Górę  przeszedł już do historii. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiły trzy uczennice Julia Winiarska i Natalia Wideńska z klasy III oraz Kamila Tależyńska z klasy V. Każdy  uczestnik musiał przygotować dwa utwory  kolędę i pastorałkę. Ocenie podlegało: wykonanie utworów (czystość intonacji, wyrazistość tekstu), dobór repertuaru do możliwości wykonawczych uczestników, wartości artystyczne tekstu i melodii oraz ogólny wyraz artystyczny. Nasze uczennice zaprezentowały się wyśmienicie zaśpiewały przepięknie pomimo stresu który im towarzyszył. Kamila Tależyńska  zdobyła I miejsce w kategorii klas IV-VI i wystąpiła w koncercie finałowym który odbył się 15 stycznia w Kościele Parafialnym w Bełżycach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

opr.: Małgorzata Węglińska