WYNIKI KONKURSU „KARMNIK DLA PTAKÓW”

Do 16 grudnia trwał konkurs na najbardziej pomysłowy karmnik dla ptaków. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów z klas I – V oraz oddziału przedszkolnego. Wykonane przez uczniów wspaniałe prace przestrzenne charakteryzowały się dużą wyobraźnią i zdolnościami manualnymi. Karmniki wykonane zostały w sposób tradycyjny z deseczek, listewek lub z materiałów recyklingowych. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 21 grudnia,  przyznano następujące miejsca:

I miejsca: Gabriela Ziółek z kl. IV, Miłosz Ścibior z oddziału przedszkolnego,

II miejsca: Paulina Rudzka z kl. IV, Jagoda Ziółek z kl. I, Weronika Michalak z kl. IV, Natalia Wideńska z kl. III,

III miejsca: Karolina Dybalska z kl. V, Magdalena Skraińska z kl. V, Natalia Lech z kl. V.

Wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu. Nagrody zostały zakupione w ramach realizacji projektu ekologicznego przy współpracy z WFOŚiGW w Lublinie. W holu szkoły została zorganizowana wystawa pokonkursowa. Wszystkie wykonane przez was karmidła rozwiesimy w ogródku szkolnym. Gratuluję i serdecznie dziękuję za udział w konkursie.

Opr: Małgorzata Rosińska-Adamiec