To już drugi raz, gdy anioły zawitały do Szkoły Podstawowej w Krzu, co stało się za sprawą konkursu plastycznego ,, W Anielskiej krainie” zorganizowanego przez nauczycielkę oddziału przedszkolnego- P. Magdalenę Nowak.

P.Magda przygotowała iście anielską galerię prac uczniów klas O-III SP, którą można było oglądać od 13 grudnia bieżącego roku. Prace podobnie jak w poprzednich latach były pomysłowe i różnorodne. Pojawiły się tu aniołki różnej wielkości i o różnorodnej fakturze. Nowością był anioł wykonany ze zboża bądź z zastosowaniem złotego, ozdobnego sznurka.

Jak zwykle nieocenione jury konkursowe w składzie: P. Jolanta Kucaba- przewodnicząca komisji, członkowie: P. Małgorzata Rosińska- Adamiec i P. Grażyna Muca przyznało nagrody i dyplomy w dwóch kategoriach wiekowych:

1. O-I oraz kl. II-III SP. Ceremonii wręczenia dyplomów dokonała P. Dyr. Jolanta Kucaba.

A oto i lista osób nagrodzonych:

2. Klasy O-I SP
    • I miejsce- Miłosz Ścibior- uczeń kl. O
    • II miejsce- Iza Mirosław- uczennica kl. O
    • III równorzędne miejsca- Jakub Plewik- kl. O, Jagoda Ziółek oraz Iga Górniak- uczennice kl. I

3. Klasy II-III SP
    • I miejsce- Kacper Kołodziejczyk- uczeń kl. III
    • II miejsce- Kacper Żydek- uczeń kl. III
    • III równorzędne miejsca- Julia Żelechowska i Małgorzata Gładysz- uczennice kl. II

Fundatorką tegorocznych nagród była organizatorka konkursu.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję i życzę kolejnych anielskich pomysłów w Nowym 2017 r.

opr. Magdalena Nowak