Drzewo w czterech porach roku"- konkurs plastyczno - ekologiczny

Z przyjemnością zawiadamiamy,że dnia 25 października 2016r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczno - ekologiczny  pt. „Drzewo w czterech porach roku ". Celem konkursu było  budzenie zainteresowań przyrodą, zmianami zachodzącymi w środowisku naturalnym, a także rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej uczniów. Wpłynęło mało prac, zaledwie 7 .
Jury w składzie: pani Magdalena Nowak,pani Renata Popiołek  i pani Małgorzata Rosińska - Adamiec, oceniając brało pod uwagę: zgodność z regulaminem i tematem, pomysłowość, dobór materiału, staranność, walory artystyczne- ogólny wyraz artystyczny prac. Zwycięzcy otrzymali nagrody a wyróżnieni – upominki.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

GABRYSIA ZIÓLEK uczennica .kl. IV

NATALIA GÓRNIAK uczennica kl. VI

MAGDALENA SKRAIŃSKA uczennica kl. V

PAULINA RUDZKA uczennica kl. IV

Wyróżnienia otrzymały:

KAMILA TALEŻYŃKA  uczennica kl. V

WERONIKA MICHALAK uczennica kl. IV

Składamy ogromne podziękowania wszystkim uczniom klas IV- VI , którzy wzięli udział w naszym konkursie, tym bardziej ,że ekologia to coś co powinno być bliskie sercu każdego z nas.

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach!

opr.: Beata Igras