Opiekun Samorządu Uczniowskiego składa serdeczne podziękowanie wszystkim członkom Samorządu, którzy swoją pracą i zaangażowaniem wnieśli wiele dobrego w życie szkolne w latach 2014/2015 - 2015/2016.

Wszystkim absolwentom i uczniom serdecznie dziękujemy za miłą współpracę, za uśmiech, życzliwość. Szczególne podziękowania kierujemy dla Przewodniczących S.U: Natalii Gładysz i Karoliny Siwiec, które swoim uśmiechem, pracowitością i wyjątkowym zaangażowaniem zasłużyły na największe uznanie. Gorące słowa należą się też członkom S.U.  - Gosi Rudzkiej, Dżesice Wojtachnio, Natalii Górniak oraz Patrycji Radkowiak za wspieranie nas w działaniu i realizacji planu, bez Was Moi Drodzy nic by się nie udało.

DRODZY UCZNIOWIE nabierajcie sił podczas wakacji, abyście mogli z jeszcze większym zaangażowaniem działać w Samorządzie Uczniowskim w przyszłym roku szkolnym z nowo wybranym opiekunem.

ŻYCZĘ UDANYCH I SŁONECZNYCH WAKACJI.

Beata Mirosław

Opiekun Samorządu Uczniowskiego