W piątek 24 czerwca 2016 roku świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego.To właśnie tego dnia została nagrodzona osoba, która wygrała konkurs na  "Prymusa Roku 2016". Jest nią uczennica klasy IV - Magdalena Skraińska, która uzyskała średnia ocen 5,18. Konkurs ogłoszony został po raz pierwszy w szkole przez Opiekuna Samorządu Uczniowskiego Panią Beatę Mirosław, która pozyskała sponsorów i zakupiła nagrodę główną: Telewizor LG 32 calowy.

Sponsorami nagrody są:

Pan Leszek Szewczyk - LST w Bełżycach

Pan Andrzej Szałas - Import-Export w Karczmiskach

Pan Krzysztof Chołody - Bank Nałęczowski w Bełżycach

Do najlepszych uczniów należy także wymienić: Karolinę Ziółek, która uzyskała średnią ocen - 5,09, Kingę Rudzką - 4,90, Karolinę Dybalską - 4,90 i Olgę Nalewajko - 4,81.

Całej przesympatycznej piątce dziewcząt gratulujemy bardzo dobrych wyników w nauce, życzymy zasłużonego odpoczynku w wakacje, a wraz z rozpoczęciem roku szkolnego jeszcze więcej siły i zapału do zdobywania wiedzy oraz dalszych sukcesów edukacyjnych!

GRATULUJEMY!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego