"Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń..." tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni dnia 08 marca wszystkim koleżankom i Paniom. Na uroczystości zorganizowanej przez męską stronę Samorządu Uczniowskiego mieliśmy okazję wysłuchać krótkiego przedstawienia pod hasłem "Marcowe święto". Wręczone zostały nagrody za konkurs na "Najfajniejszą dziewczynę w szkole" oraz wysłuchaliśmy głośnego "100 lat" w wykonaniu chłopców. Nie lada wyzwaniem dla dziewcząt okazał się konkurs na "Markę samochodu", gdzie trzeba było dopasować model samochodu do marki. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki przygotowanej przez chłopców.

Wszystko to odbyło się w bardzo miłej i pozytywnej atmosferze. Jeszcze raz wspaniałym kobietom życzymy samych dobrych chwil, nie tylko tego dnia.

Opracowała: Beata Mirosław