"Już przeminął czas choinki, czas wysyłać walentynki!!!

Zwyczaje walentynkowe już na stałe zakorzeniły się w naszej szkole. Apel z okazji walentynek odbył się dnia 12 lutego 2016 roku. Samorząd Uczniowski już tydzień wcześniej rozpoczął przygotowania do tego szczególnego dnia. Przygotował różne ozdoby, którymi potem udekorował salę gimnastyczną, na której wyrosło drzewo pełne serduszek. Przystrojona szkoła wprawiła nas w miłosny, przyjazny i romantyczny nastrój, który wszystkim się udzielił. Z okazji Dnia Zakochanych Samorząd zorganizował "pocztę walentynkową." Zostało ustawione kolorowe pudełko, do którego uczniowie mogli wrzucać swoje kartki z wyrazami sympatii dla koleżanek i kolegów.

Każdy w głębi serca miał nadzieję, że wysłanniczki amora dotrą również do niego, bo jak tu nie dostać walentynki w Dzień Świętego Walentego. Dziewczyny z Samorządu przygotowały również krótką historię walentynek oraz przedstawiły kilka wierszy o miłości. Najwięcej wrażeń i emocji było przy wyborze Króla i Królowej Walentynek. Zostali nimi: Paulina Rudzka z klasy III i Leon Nalewajko z klasy II, którzy dostali maskotki walentynkowe.Wszyscy obdarowani zostali słodkim czerwonym lizakiem w kształcie serca.

To był dzień pełen pozytywnych wrażeń. Wszyscy wspaniale się bawili.

Opracowała: Beata Mirosław