W dniu 14.12.2015r. nasze przedszkole odwiedziła zaprzyjaźniona mama naszego przedszkolaka- P. Agnieszka Ziółek, która jak co roku udekorowała naszą przedszkolną salę- pięknym świątecznym drzewkiem.
Już od samego rana dzieci w wesołych nastrojach oczekiwały chwili, kiedy samodzielnie będą mogły ubrać choinkę, przystrajając ją własnoręcznie przygotowanymi ozdobami ( kolorowymi łańcuchami, pawimi oczkami, styropianowymi bombkami, papierowymi aniołkami i składanymi choineczkami). Śmiechom i radosnym pląsom nie było końca. Po kilkudziesięciominutowym i precyzyjnym udekorowaniu drzewka- maluchy znalazły między obowiązkami chwilkę, aby popatrzeć i podziwiać wykonane przez siebie ,,arcydzieło”.

Mamy też nadzieję, że choć do świąt pozostało zaledwie 1,5 tygodnia- magiczna i prawdziwie świąteczna atmosfera pozostanie z nami na długo.

Składam serdeczne podziękowania P. Agnieszce za coroczny ,,dar” w postaci choinki i życzymy wszystkim rodzicom już dziś: wielu radości w te najpiękniejsze, polskie święta.

opracowała: Magdalena Nowak