Pod takim hasłem 30 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Wszyscy chłopcy jak również dziewczęta mieli w ten dzień przyjść do szkoły w krawatach. Wygrał ten najbardziej odlotowy. A takich było aż 10.
W szkole panowała niecodzienna atmosfera – dziewczyny obdarowywały chłopców prezentami a Samorząd Uczniowski, który przygotował tą uroczystość przygotował słodki poczęstunek i niezwykłe konkursy, w których wzięli udział nasi przystojniacy. Było to: malowanie paznokci koleżance z klasy, przyszywanie guzików, zgadywanie przedmiotów „Do czego to służy kobiecie?”, jak również wybór stroju dla koleżanki. Wygrała ta najśmieszniej ubrana.
Tego dnia ogłoszone zostały wyniki konkursu na „Najsympatyczniejszego chłopaka w szkole”. I tak:
w kategorii wiekowej przedszkole i kl. I zwyciężyli:
I miejsce – Wiktor Tokarzewski
II miejsce – Hubert Żelechowski
III miejsce – Miłosz Ścibor i Kacper Rosiński
w kategorii wiekowej kl. II – VI
I miejsce – Przemysław Szymański
II miejsce – Marcin Kwietniewski
III – miejsce Leon Nalewajko

Zwycięzcy wszystkich konkursów zostali obdarowani prezentami i słodyczami.

Beata Mirosław