1 września cała społeczność szkolna przywitała nowy rok szkolny. O godzinie 9.00 odbyła się msza święta, a następnie oficjalne otwarcie w budynku szkoły gdzie zgromadzili się licznie uczniowie, rodzice, goście oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Nowy rok szkolny 2025/2026 zainaugurowała Pani Dyrektor Maria Jarocha, która powitała wszystkich po wakacyjnej przerwie. Głos zabrała również Sekretarz Gminy pani Małgorzata Paprota, życząc kadrze pedagogicznej oraz dzieciom owocnego roku szkolnego pełnego sukcesów i ciekawych przygód. Później uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.
Więcej zdjęć w galerii >>>Zdjęcia

